Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Chvilku strpení, hned to bude hotové

Rezervační formulář

Máte dotazy k Vaší objednávce? Potřebujete vědět doplňující info? Rádi Vám pomůžeme, kontaktujte nás na +420 731 616 609.


Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Váš košík je prázdný.

+ Přidat stroj

Proč půjčovna Wista?

 

Nejširší sortiment tryskacích strojů

Naše půjčovna nabízí široké portfolio tryskacích zařízení, příslušenství, ochranných pomůcek a doplňků. Pro zjednodušení výběru vhodného tryskacího zařízení a jeho příslušenství jsme do půjčovny přidali sety tryskacích zařízení. Zákazník již nikdy nezapomene objednat některou část technologie pro kvalitní a bezpečné tryskání.

V nabídce jsou pro naše zákazníky tryskací stroje od menších tlakových zařízení až po kompletní mobilní tryskací zařízení, které je plně integrováno jako kontejnerové řešení. Hlavní modul obsahuje veškerou technologii, tj. tryskací jednotku, filtraci, separaci abraziva a podlahový sběr.
 

Ochranné prostředky

Bezpečnost je vždy na prvním místě. Ochraně zdraví při tryskání věnujeme velkou pozornost a velmi dobře si uvědomujeme rizika pracovních úrazů v důsledku nedostatečné ochrany zdraví. Z toho důvodu našim zákazníkům automaticky přidáváme k zapůjčení setu ochranné prostředky aniž bychom navyšovali cenu půjčovného.

 

Okamžitá dostupnost strojů

Nejsme jen distributorem tryskacích zařízení, jsme přímým výrobcem. Máme tedy nejen širokou nabídku tryskacích zařízení k dispozici přímo v půjčovně, ale jsme také schopni operativně řešit specifické požadavky našich zákazníků či vykrýt náhlou zvýšenou poptávku po tryskacím zařízení v průběhu sezóny. Vždy uděláme maximum proto, abyste dostali zařízení, které odpovídá vašim požadavkům a potřebám konkrétních tryskacích prací.

 

Nabídka kompresorů od našich partnerů

Hlavní filosofií společnosti WISTA je zvyšovat užitnou hodnotu, efektivitu práce a snižovat náklady. Proto jsme schopni vám zajistit zapůjčení kompresoru u našich smluvních partnerů nejblíže k vám. Odpadnou vám tak vysoké náklady na přepravu kompresorů na velkou vzdálenost. Napište nebo zavolejte nám a najdeme kompresor podle vašich požadavků ve vašem okolí.

Nabízíme zajištění pronájmu vhodných kompresorů pro tryskací zařízení, aby pracovní výkon celého zařízení naplnil očekávání zákazníka a zefektivnil průběh realizované činnosti ať už jde o přípravy polotovarů pro další povrchovou úpravu nebo o odstranění graffitů z fasád domů.
 

Možnost dlouhodobého pronájmu

Pokud tryskací zařízení využíváte více, ale pořád váháte investovat do pořízení správné technologie, nebo tryskací zařízení nechcete vlastnit a starat se o něj, tak dlouhodobý pronájem je vhodnou alternativou. Dlouhodobý pronájem vám navrhneme přesně na zařízení z naší široké nabídky, které chcete používat.

 

Vše pro tryskání na jednom místě

Naše půjčovna umožňuje nákup pod jednou střechou, není nutné doplňky a ochranné prostředky poptávat jinde, ale jsou součástí nabídky naší půjčovny. K dispozici jsou různé typy filtrací, tryskací overaly, rukavice nebo tryskací helmy.

Součástí služeb půjčovny je samozřejmě i konzultační a poradenská činnost, kdy mimo jiné poradíme s výběrem a použitím vhodného abraziva s ohledem na typ vykonávané práce. Přidanou hodnotou našeho poradenství v této oblasti je lepší pracovní výkonnost a s tím související úspory času i finančních prostředků.