Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Chvilku strpení, hned to bude hotové

Rezervační formulář

Máte dotazy k Vaší objednávce? Potřebujete vědět doplňující info? Rádi Vám pomůžeme, kontaktujte nás na +420 731 616 609.


Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Váš košík je prázdný.

+ Přidat stroj
Obrázek novinky

Půjčte si mobilní tryskací box aneb pískovat můžete již zítra

Zvažujete koupi tryskacího boxu, ale nevíte, zda budete mít zakázky na pískování i za několik měsíců? Potřebuje na několik týdnů navýšit kapacitu pískovacího boxu, který jede již nyní na čtyři směny?  Důvody, proč zvolit zapůjčení mobilního tryskacího boxu se mohou měnit, výhody ale zůstávají stejné:

 

- pískovat můžete opravdu již od druhého dne,

- nemusíte řešit stavební povolení,

- žádné pořizovací náklady, jen pravidelné měsíční splátky (box je možné následně i odkoupit),

- pokud netryskáte, tak platíte měsíčně podstatně méně (cena již od 645 Kč za den),

- nejvyšší produktivita pískování dostupná na trhu,

- minimální spotřeba abraziva (klidně i o 50% méně oproti ostatním),

- nemusíte kupovat smeták ani lopatu, tryskací box má automatický podlahový sběr abraziva,

- snadná doprava - technologie je uvnitř standardizovaného lodního kontejneru (6,0 x 6,4 x 6,3m).

 

Kde vám tryskací box dodáme? Kdekoliv budete chtít. Ostrava, Brno, Břeclav, Plzeň, Praha - prostě kompletně celá Česká republika nebo i Slovensko. Potřebujeme jen přívod 400V a stlačený vzduch – 300 m3/hodinu při 7 bar, pro trysku o průměru 8mm.

 

Měsíční cena půjčovného (r. 2020) je buď fixní – 1.670 Kč/den nebo pohyblivá, v závislosti jak moc tryskáte. Zde pak zaplatíte pevnou částku 20.000 Kč za měsíc + 400 Kč za každou hodinu čistého pískování. V případě dlouhodobého pronájmu tryskacího boxu lze dohodnou individuální podmínky pronájmu.

 

Příklad: Kolik mě bude stát tryskání za srpen, pokud předpokládám 8 hodinovou pracovní směnu?

 

Varianta č.1 - tryskám hodně (fixní sazba)

Zde není potřeba nic složitě počítat. Celková částka bude 51.770 Kč (31 dnů x 1.670 Kč). Tato varianta začne být výhodnejší, pokud plánujete pískovat více než 4 hodiny čistého času  a to každý pracovní den nebo pokud uvažujete tryskat i o víkendech.

 

Varianta č.2 – tryskám méně (pohyblivá sazba)

Zde je to o malinko složitější. Denní sazba je pouze 645 Kč (20.000 Kč děleno 31 dnů). Pokud nebudete pracovat o víkendu, pak vás soboty a neděle budou celkem stát 6.450 Kč (10 dnu x 645 Kč). Naše zkušenost nám říká, že budete tryskat pouze okolo 15 až 30% z celkové 8 hodinové pracovní směny. Manipulace a jiné prostoje představují většinu pracovní směny. Vy ale platíte jen za čistý čas tryskání a my ho měříme opravdu přesně. Kolik to bude za každý pracovní den? V tomto konkrétním případě od 480 Kč (15% = 1,2 hod) do 960 Kč (30% = 2,4 hodiny).

Měsíc pronájmu vás tak může přijít na částku od 30.075 Kč do 40.155 Kč. Jde o odhad, který ale nebude daleko od reality. Vždy záleží na daných podmínkách.

 

Chcete vědět více o mobilním tryskacím boxu? Kontaktujte nás ještě dnes a pískujte již zítra. Samozřejmě, že vás i zaškolíme a vybavíme abrazivem nebo ochrannými prostředky.

 

WISTA team

 

 

Všechny novinky Zpět na úvodní stránku